Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Usługi

1. NAPRAWA BIŻUTERII

Szanowni Państwo, w naszej pracowni nie tylko opiekujemy się biżuterią wykonaną, czy zakupioną u nas ale także naprawiamy biżuterie innych marek, czy wytwórców.
Mogą Pańswo u nas naprawić biżuterię ze złota, platyny, srebra czy tytanu.
Przywrócimy Państwa biżuterii dawny blask, dokonamy renowacji, naprawimy zerwane łańcuszki, pogrubimy wytarte oczka w zawieszkach, krzyżykach i medalikach, dobierzemy i oprawimy brakujące kamienie szlachetne, powiększymy, lub  zmniejszymy obrączki, czy pierścionki, również te wykonane z różnych kolorów złota i z oprawionymi kamieniami szlachetnymi.
Jednym słowem świadczymy wszelkie usługi jubilerskie, łącznie ze złoceniem i rodowaniem.

2. GRAWEROWANIE

Świadczymy proste usługi grawerskie, takie jak grawerowanie wewnątrz obrączek ślubnych, pierścionków zaręczynowych, grawerowane monogramów na spinkach, czy sygnetach herbowych, grawerowanie dedykacji na medalikach i krzyżykach komunijnych, grawerujemy ryngrafy na chrzest czy łyżeczki srebrne z okazji narodzin dziecka czy Chrztu Świętego.
Wykonujemy sygnety herbowe z grawerowanymi herbami w kamieniu lub w złocie.
Grawerujemy w złocie, srebrze, platynie i tytanie.

3. BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE

Pracownia złotnicza Gold Commerce przywraca do łask tradycyjny sposób tworzenia biżuterii.
Nasza specjalność to biżuteria ślubna-obrączki ślubne i pierscionki zaręczynowe, ale także inna biżuteria jak łańcuszki, zawieszki, wisiorki, kolczyki, czy grawerowane sygnety herbowe lub  spinki do mankietów.
Stawiamy na kreatywnośc i precyzję wykonania, słuchamy propozycji Klientów i spełniamy ich życzenia.
Dzięki nowoczesnym narzędziom i doświadczeniu naszych mistrzów złotnictwa, jesteśmy w stanie wykonać wszelkie zamówienia indywidulane.
Znakomita większość zrealizowanych projektów to zamówienia indywidualne, modyfikowane według Państwa propozycji i sugestii.
Posiadamy setki własnych wzorów, które mogą stać się dla Państwa inspiracją do zaprojektownia własnej biżuterii. Zapewniamy bezterminowy serwis zakupionej u nas biżuterii.

4. BIŻUTERIA GOTOWA

W naszej ofercie znajdą Państwo setki wzorów gotowej biżuterii wykonanej w Gold Commerce, ale także wyroby złotnicze renomowanych i sprawdzonych producentów europejskich polskich jak i zagranicznych.
Proponujemy wyroby ze złota, srebra, platyny, tytanu, carbonu i stali, takich producentów jak Titan Factory, Nomination, Murano czy Lindemann.
Mogą je Państwo zobaczyć u nas w salonie przy ul.Przechodniej 2 w centrum Warszawy, lub naszych stronach internetowych.
Serdecznie zapraszamy, służymy fachową radą i doświadczeniem w doborze biżuterii.

 

pixel