Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FAQ

CZY MOŻNA POWIĘKSZAĆ I ZMNIEJSZAĆ OBRĄCZKI ŁĄCZONE Z DWÓCH - TRZECH KOLORÓW ZŁOTA Z OPRAWIONYMI KAMIENIAMI ?

Wykonujemy obrączki według tradycyjnych technik jubilerskich. Wszystkie obrączki wykonane w naszej pracowni, możemy powiększać lub zmniejszać. Nie tracąc przy tym ich parametrów i wyglądu zewnętrznego. Zwiększamy i zmniejszamy obrączki i pierścionki wykonane z wielu kolorów złota z oprawionymi kamieniami szlachetnymi.

 

CZY MAT SIĘ ŚCIERA A POLER RYSUJE?

Obrączki nosimy codziennie, w pracy, przy obowiązkach domowych ich powierzchnia jest narażona na uszkodzenia. Wystarczy w domu mieć mosiężne klamki, albo namiętnie grać w tenisa... Mat się wyciera, a poler rysuje. Dlatego też w naszej pracowni zapewniamy serwis. Większość uszkodzeń można usunąć – mat nałożyć od nowa, ponownie pokryć obraczki z białego złota rodem, wypolerować je.

 

CO TO JEST SOCZEWKA WEWNĄTRZ OBRĄCZKI ?

Soczewka jest wyobleniem od wewnątrz obrączki. Dzięki temu nasza skóra oddycha. Obrączka dostosowuje się do anatomicznego kształtu palca. Soczewkowanie od wewnatrz ułatawia zakładanie i zdejmowanie obrączki.

 

CZY ZAPEWNIAJĄ PAŃSTWO SERWIS?

 

Tak mają Państwo zagwarantowany serwis bezpłatny i bezterminowy na każdą biżuterię zakupioną w naszej pracowni.

 

JAKA JEST GWARANCJA?

Naszym klientom zapewniamy dożywotnią gwarancję na nasze wyroby. Dokładamy wszelkich starań,aby nie musieli się Państwo martwić o biżuterię.

 

RODOWANIE? CO TO TAKIEGO?

Złoto występuje dziś w coraz większej gamie kolorów- w Gold Commerce wykonujemy obrączki z żółtego, białego, różowego ale też i czarnego złota. Kolory uzyskuje się poprzez stosowanie odpowiedniego miksu domieszek, tak zwanych ligatur.

Rodowanie to proces dotyczący białego złota, którego naturalny kolor nie jest wcale biały, a raczej szaro-biało-żółtawy, aby biżuteria miała srebrzysto-białą barwę pokrywa się ją właśnie powłoką galwaniczną- rodem.

pixel