Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Salon

 

W naszym salonie znajdą Państwo biżuterię nowoczesną, tradycyjną, ale także wyroby jubilerskie niedostępne nigdzie indziej.
Dzięki kreatywności i umiejętnościom naszych mistrzów złotnictwa, ,tworzymy dla Państwa biżuterię jedyną w swoim rodzaju.
Nasze obączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, medaliki, łańcuszki, kolczyki czy bransolety zadziwiają delikatnoscią, precyzją i pięknem.
W ofercie posiadamy także szeroką gamę wyrobów jubileskich, stworzonych przez sprawdzonych producentów europejskich, co daje dodatkowo gwarancję wyjątkowości.
Biżuteria w naszym sklepie została wykonana dzięki nowoczesnym narzędziom jubilerskim ale także za pomocą tradycyjnych, często zapomnianych technik jubilerskich.
W ofercie mamy biżuterię z różnokolorowego złota, srebra, platyny i tytanu.
Wyroby jubilerskie z kamieniami szlachetnymi takimi jak brylanty, szafiry, rubiny posiadają dokładne opisy nie tylko wyrobu ze złota ale także dokładny opis kamieni szlachetnych.
Na biżutrie zakupioną w naszym sklepie udzielamy długoterminowej gwarancji i co ważne, zapewniamy serwis w zakresie odświeżania, renowacji ale także zwiększania czy zmniejszania rozmiarów jedno lub dwukolorowych obrączek z brylanatmi,  czy pierscionków z brylantami wykonanych z dwóch, czy trzech kolorów złota.
Jednym słowem zadbamy o Państwa biżuterie w ramach bezterminowego serwisu i gwarancji posprzedażowej.
Zapraszamy do nas na wirtualną wizytę lub osobiście na ul.Przechodnią 2 w centrum Warszawy.

 

mapa dojazdu do salonu Gold Commerce

pixel